Trzecia edycja Programu Muzyka z pasją za nami!
Serdecznie dziękujemy za udział w trzeciej edycji Programu „Muzyka z pasją” organizowanym przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Państwa zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy były dla nas ogromną inspiracją i motywacją do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że warsztaty dostarczyły Państwu wartościowych informacji oraz nowych umiejętności, które będą przydatne w codziennej pracy nauczyciela muzyki. Cieszymy się,…


